Комісія з питань науки та ІТ

Шановні колеги!

Шановні колеги!

   Асоціація правників України, за ініціативи Комітету з оподаткування, має честь запросити Вас взяти участь у зустрічі з кандидатом на пост Голови Державної фіскальної служби Юлією Дроговоз.
    У державі триває процес реформування Державної служби України. Оголошено конкурс на Голову Державної фіскальної служби. Асоціація правників України як активний учасник державних процесів, зокрема, реформування ДФС, розпочинає серію зустрічей з потенційними кандидатами, щоб обговорити їх бачення реформування ДФС.
    Перша така зустріч відбудеться з Юлією Дроговоз, кандидатом на посаду голови ДФС, заступником голови Громадської Ради при ДФС України, віце-президентом ВГО «Український союз промисловців і підприємців» з питань податкової політики.
   Місце проведення: м. Київ, вул. Хрещатик 27-А, 2 поверх, прес-центр Національної спілки журналістів України ( http://uba.ua/ukr/events/1615/ ).

Онлайн-трансляцію Ви зможете переглянути на каналі YouTube за наступним посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=6AXm0KqRnVI&feature=youtu.be
Додано: 5-04-2017, 01:21
1 653

Схожі публікації


Наверх Шановні колеги! » Комісія з питань науки та ІТ