Комісія з питань науки та ІТ

Іван Пєтухов — учасникам: “Сподіваюсь, що проведення подібних Конкурсів серед молоді, є не лише допомогою підприємств ІТ-галузі закладам освіти, але створює можливість для освітян дізнатися та використовувати нові технології”...

Веб-сайт навчального закладу не тільки виконує роль «візитної картки», але й функцію представника в мережі Інтернет. Відвідавши сторінку, відвідувач може ознайомитися з історією створення навчального закладу, наявністю надання його освітніх послуг, а також дізнатись про правопросвітницькі заходи, які проводяться протягом року.   
    Саме тому, за ініціативи 
Інтернет Асоціації України та з метою підтримки й вдосконалення дошкільних закладів освіти було створено Конкурс на кращий веб-сайт серед навчальних закладів.
    Організаційні питання здійснює Комітет ІнАУ з питань інформаційно-комунікаційних технологій в освіті, до складу якого входять представники громадських та професійних об'єднань, державних установ, спеціалізованих наукових організацій, вищих закладів освіти та профільних ЗМІ, в тому числі представники Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України.
    Цей рік став не виключенням. На початку квітня 2014 року відбувся черговий Конкурс на кращий веб-сайт, у якому взяли участь 166 конкурсантів. Члени жюрі, до складу якого увійшов Президент групи компаній “Адамант” Іван Пєтухов, оцінювали сайт за наступними показниками: оригінальність оформлення сайту, технічні показники, зручність, змістовне наповнення, частота та періодичність оновлення тощо.
    Результати переможців Конкурсу були оприлюднені 9 квітня 2014 року на сайті Міністерства освіти і науки України та ІнАУ.
   Офіційна частина нагородження відбулася сьогодні у приміщенні МОН України. Переможцям та призерам Конкурсу було вручено грамоти та цінні подарунки від першого заступника міністра освіти і науки України Інни Совсун, Голови правління ІнАУ Тетяни Попової, директора ТОВ “СвоеRadіо” Олега Синіцина та Президента ГК “Адамант” Івана Пєтухова. Крім цього, компанія “Адамант-Телеком” додатково нагородила учасників сертифікатами на розміщення Web-хостингу та реєстрацію доменних імен в зоні *.inet.ua терміном на 1 рік.
    Під час заходу, слово було надано Президенту ГК компаній “Адамант” Івану Пєтухову, який висловив слова поваги до всіх присутніх та зазначив, що проведення подібних конкурсів серед молоді, є не лише допомогою підприємств ІТ-галузі закладам освіти, але створює можливість для освітян дізнатися та використовувати нові технології, останні надбання у сфері інформатизації, що в свою чергу, сприяє подоланню цифрового розриву, робить освітній процес досконалим, різноманітним та відповідно сприяє підвищенню рівня підготовки учнів.
    Сподіваємося, що подібні заходи будуть відбуватися частіше, а їх результати дійсно сприятимуть покращенню матеріально-технічного забезпечення навчального закладу.

                           
                         
               
 
                                          За матеріалами Компанії "Адамант" (http://adamant.ua/news/ )

Додано: 5-04-2017, 01:18
1 599

Схожі публікації


Наверх Іван Пєтухов — учасникам: “Сподіваюсь, що проведення подібних Конкурсів серед молоді, є не лише допомогою підприємств ІТ-галузі закладам освіти, але створює можливість для освітян дізнатися та використовувати нові технології”... » Комісія з питань науки та ІТ