Комісія з питань науки та ІТ

Компанія «Адамант» забезпечить інтернет-трансляцію круглого столу у Верховній Раді України

Компанія «Адамант» забезпечить інтернет-трансляцію круглого столу
у Верховній Раді України

10 квітня 2014 року о 14.30 у приміщенні Верховної Ради України відбудеться круглий стіл на тему «Розбудова національного плану розвитку широкосмугового доступу до мережі Інтернет».
Метою заходу стане вирішення питання розбудови національного плану ШСД шляхом залучення технічної допомоги та фінансування міжнародних організацій.
У заході візьмуть участь представники державних органів влади, Світового банку, ЄБРР, ЄІБ, ЄС, експерти глобальних лідерів ІКТ-індустрії, провідних НДІ та консалтингових фірм.
Учасники засідання планують обговорити міжнародний досвід розробки та впровадження Національних планів ШСД, вплив розбудови ШСД на підвищення ефективності галузей економіки, прискорення впровадження реформ та зростання ВВП, структуру та підходи до розробки національного плану ШСД, джерела та механізми фінансування розбудови Національних планів ШСД та інші важливі питання.
Зокрема, участь у обговоренні, пряму інтернет-трансляцію забезпечує генеральний інтернет-партнер група Компаній «Адамант» на чолі з Іваном Пєтуховим.
Сподіваємось, що той практичний досвід доповідачів круглого столу стане цінним для інтернет-провайдерів, юристів-практиків та адвокатів, які присвячують свою діяльність інтернет простору. 
Трансляція відбуватиметься також на сайтах «Адамант», «Адамант-Телеком».

Додано: 5-04-2017, 01:17
1 485

Схожі публікації


Наверх Компанія «Адамант» забезпечить інтернет-трансляцію круглого столу у Верховній Раді України » Комісія з питань науки та ІТ