Комісія з питань науки та ІТ

Круглий стіл «Перегляд регуляторних актів з питань провадження господарської діяльності з розроблення, виготовлення та торгівлі спеціальними технічними засобами»

29 травня 2012 року о 12:00 в залі засідань УСПП, за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 34, 3-й поверх, відбудеться круглий стіл «Перегляд регуляторних актів з питань провадження господарської діяльності з розроблення, виготовлення та торгівлі спеціальними технічними засобами». 
Організатор – Український союз промисловців та підприємців (УСПП). 
Модератором круглого столу буде Президент УСПП Анатолій Кінах.

В ході круглого столу обговорюватимуться наступні питання: проблеми формування критеріїв віднесення виробів до спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації; можливість і доцільність проведення альтернативної експертизи товарів, які можуть бути віднесені до  спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації; результати судових розглядів справ, пов'язаних з придбанням та збутом спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації; питання нагляду, пов'язаних з придбанням та збутом спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації; декриміналізації ст. 359 Кримінального Кодексу України.

До участі запрошуються представники галузевих Комітетів Верховної Ради України, представники Адміністрації Президента України, центральних та місцевих органів виконавчої влади, представники судових та правоохоронних органів,  керівники галузевих асоціацій, представники підприємств даної галузі, учасники телекомунікаційного ринку України, представники ЗМІ.

Будемо вдячні за ваше повідомлення про участь у круглому столу до 12:00  28 травня 2012 року за тел. 232-92-66 (Контактна особа: Льовкін Олег Михайлович) або e-mail: lom@adamant.ua.

Додано: 5-04-2017, 01:12
1 005

Схожі публікації


Наверх Круглий стіл «Перегляд регуляторних актів з питань провадження господарської діяльності з розроблення, виготовлення та торгівлі спеціальними технічними засобами» » Комісія з питань науки та ІТ