Комісія з питань науки та ІТ

Прес-конференція Громадської ради з питань інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) «Соціально-відповідальне партнерство на тлі адміністративної реформи».

23 грудня 2010 року відбулась прес-конференція Громадської ради з питань інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) «Соціально-відповідальне партнерство на тлі адміністративної реформи». На прес-конференції оголошені пропозиції щодо покращення механізму взаємодії органів державної влади України та громадянських і бізнесових інституцій, розроблені недержавними організаціями сфери інформаційно-комунікаційних технологій зі складу Громадської ради з питань ІКТ. Пропозиції складені у вигляді Відкритого листа до Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем'єр-міністра України «Про невідкладні заходи щодо розвитку інформаційного суспільства в Україні» 
Додано: 5-04-2017, 01:11
963

Схожі публікації


Наверх Прес-конференція Громадської ради з питань інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) «Соціально-відповідальне партнерство на тлі адміністративної реформи». » Комісія з питань науки та ІТ