Комісія з питань науки та ІТ

Лист Прем'єр-міністру України Тимошенко Ю.В.

Прем'єр-міністру України
 Тимошенко Ю.В.


Шановна Юліє Володимирівно!

Запрошуємо Вас взяти участь у Форумі «Інформаційне суспільство України»!
Це зібрання, яке фактично є з’їздом працівників усієї індустрії інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) України, проводиться вперше та має на меті окреслити нагальні проблеми розвитку індустрії ІКТ та виробити конкретні пропозиції щодо налагодження взаємодії між органами влади, підприємцями та громадськістю у справі побудови інформаційного суспільства в України. У Форумі планують взяти участь близько 500 представників провідних підприємств, асоціацій та громадських організацій індустрії ІКТ.
На Форумі буде презентовано Програму невідкладних заходів щодо розвитку інформаційного суспільства в Україні, яка підготовлена провідними вітчизняними експертами та являє собою консолідоване бачення всієї нашої індустрії.
Найбільш розвинуті країни світу наприкінці ХХ сторіччя поставили собі на меті прискорений перехід до нового етапу розвитку людства — інформаційного суспільства. Інформаційне суспільство — це суспільно-економічне середовище, яке характеризується розвиненою інформаційно-комунікаційною інфраструктурою та прискореним розвитком високотехнологічних галузей економіки, широким доступом громадян до інформації, освіти, культурного надбання, можливостей роботи та спілкування, високими темпами економічного зростання.
Програми Президента й Уряду України містять положення щодо побудови інформаційного суспільства в Україні. З огляду на це, індустрія ІКТ повинна перетворитись на системну базу, найважливіший чинник соціально-економічної трансформації країни, створення ефективної економіки, розвитку громадянського суспільства і демократизації української держави, європейської інтеграції України. Саме тому підприємці і працівники нашої індустрії активно підтримали народний рух за демократичні реформи, адже мета й завдання нашої роботи — розбудова в Україні інформаційного суспільства, яке, насамперед, є суспільством демократичним.
Форум організований за ініціативою провідних асоціацій та громадських організацій, серед яких: Інтернет Асоціація України, Комісія з питань телекомунікацій та інтелектуальних мереж УСПП, Комісія з питань науки і технологій УСПП, Фонд „Інформаційне Суспільство України”, Всеукраїнська громадська організація «Українська Інтернет Спільнота», Асоціація «Інформаційні Технології України», Всеукраїнська асоціація комп’ютерних клубів, Асоціація операторів зв’язку «ТЕЛАС», Всеукраїнське об'єднання обласних організацій роботодавців у сфері телекомунікацій та інформаційних технологій, Асоціація учасників ринку бездротових мереж передачі даних "Wireless Ukraine", Асоціація IT-дистриб’юторів України, Всеукраїнська асоціація операторів кабельного телебачення і телеінформаційних мереж, Асоціація «Україна — розвиток через Інтернет», Спілка кабельного телебачення України, Фонд „Інформаційне суспільство України”, Інститут Інформаційного суспільства.
Форум відбудеться у п’ятницю, 25 лютого, у Конгрес-холі Президент-готелю «Київський» (Київ, вул. Госпітальна, 12). Початок роботи — о 15:00.
Розраховуючи на Вашу особисту участь у Форумі, сподіваємося на плідну співпрацю з Вами у справі розбудови в Україні інформаційного суспільства відповідно до перспективи європейського вибору нашої країни.

З повагою,
Співголова оргкомітету Форуму                                                              Іван  Пєтухов


Листи з таким змістом було направлено:
Першому віце-прем'єр-міністру України Кінаху А.К.,
Віце-прем'єр міністру Томенку М.В.,
Віце-прем'єр міністру з питань европейської інтеграції Рибачуку О.Б.,
Міністру транспорту та зв'язку України Червоненко Є.А.,
Заступнику Міністру транспорту та зв'язку України Нетудихаті Л.І.,
Раднику Заступника Голови Верховної Ради Кобзарю Ю.М.,
Директору державного департаменту зв'язку та інформатизації України Кравцю І.В.,
Заступнику Голови ВАТ "Укртелеком" з питань маркетингу Сиротенку І.В.

Додано: 5-04-2017, 00:58
999

Схожі публікації


Наверх Лист Прем'єр-міністру України Тимошенко Ю.В. » Комісія з питань науки та ІТ