Комісія з питань науки та ІТ

Дайджест: конференції та форуми

6 вересня відбулося засідання Громадської ради при Державній регуляторній службі України.

У блоці питань, пов’язаних з діяльністю ринку телекомунікацій та захисту інформації, було розглянуто проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12 квітня 2002 р. № 522» (доповідь - Олег Гусєв).
20 вересня 2018 року відбувся Міжнародний Гранд Форум «Навколо Хмари. Навколо ЦОД. Навколо IP. Навколо Даних. Навколо IoT. Навколо Автоматизації» (або BIT-2018).

В рамках BIT-2018 виступив Президент групи компаній «Адамант», віце-президент УСПП, Іван Пєтухов, з доповіддю: "Безсерверні підприємства - нові можливості та переваги для бізнесу"
28 вересня відбувся форум «ДНІ УКРАЇНСЬКОГО ІНТЕРНЕТУ», в рамках якого було проведено Молодіжний IGF-UA для старшокласників і студентів та 9-й Український форум з управління Інтернетом IGF-UA.

Посилання на відеоматеріали 9-го Форуму з управління Інтернетом IGF-UA та Молодіжного IGF-UA.

З рядом презентацій та відео можна ознайомитися:

Іван Пєтухов:
«Використання інструментів протидії кіберінцидентам для впливу на свободу слова та права громадян»;
Олег Гусєв: «Законодавче забезпечення кібербезпеки благо чи руйнація ринку доступу до Інтернет»;
Giorgi Jokhadze: «Revised approach to cybercrime and cybersecurity strategies»;Юрій Циплинський: «Забезпечення кіберзахисту критичної інфраструктури відповідальність держави та бізнесу»;
Uwe Rasmussen: «Opportunities for cooperation between the CSIRT and law enforcement for protecting critical infrastructure»;
Markko Kunnapu: «Fighting online abuse of children»;
Игорь Козаченко: «Решение для киберзащиты в пост-антивирусном мире»;
Alexandra Kulikova: «General Data Protection Regulation».
Відеотрансляція 9-го Українського форуму з управління Інтернетом IGF-UA:

1 жовтня 2018 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Прикладні інформаційні системи і технології в інформаційному суспільстві».

В рамках конференції виступив Іван Пєтухов, з доповіддю: "Безсерверні підприємства - нові можливості та переваги для бізнесу"
1 жовтня 2018 року відбулася Прес-конференція на тему: "Глобальні виклики побудови європейської безпеки. Протидія екологічному, космічному і кібертероризму".

Виконавчий директор Комісії з питань науки та ІТ Олег Гусєв виступив з питань кібертероризму.
02.10.2018 відбулося засідання Комітету ВРУ з питань інформатизації та зв'язку з розгляду ПЗ Борислава Берези «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії спаму», реєстр. №8186 від 23.03.2018.

Виступ Івана Пєтухова:
3-4 жовтня було проведено РКІ Forum UA-2018.

Особливої уваги учасники приділили обговоренню питань «Кібербезпека об’єктів інформаційної критичної інфраструктури».

Виступ Івана Пєтухова:
РКІ Forum UA-2018. День перший 03.10.2018
РКІ Forum UA-2018. День другий 04.10.2018 E-GOVERNANCE
05.10.2018 у Національному авіаційному університеті відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Глобальні виклики європейській безпеці. Роль громадських організацій у протидії екологічному, аерокосмічному і кібертероризму».

Особливої уваги було приділено актуальним питанням протидії кібертероризму, реалізації конституційних прав доступу до інформації в умовах невизнаної війни

Виступ та Презентація Івана Пєтухова:
Презентація Гусєва О.Ю.

Секція - Протидія кібертероризму:Використання матеріалів даного каналу можливе виключно шляхом розміщення гіперпосилання на першоджерело без зміни змісту матеріалу.
Додано: 6-11-2018, 10:40
975

Схожі публікації


Наверх Дайджест: конференції та форуми » Комісія з питань науки та ІТ